PPL a nově Geis.
Dopravní podmínky a cena za dopravu dodávky do 50Kg.

1.Zboží zasíláme dopravní firmou PPL, a.s. nebo DPD:

- na dobírku:

Poštovné a dobírkovné na jeden balík u PPL činí 169,-- Kč včetně DPH. S DPD a Geis za tuto službu účtujeme 119,- Kč včetně DPH. Při nákupu v hodnotě nad 3000 Kč  je poštovné zdarma. Geis výdejní místo a platba při převzetí je 99,- Kč s DPH Na zeminy, mulčovací kůry a hnojiva nad 50Kg se doprava zdarma nevztahuje.

- platba převodem na účet:

Zákazník bude kontaktován a informován o stavu objednávky a také mu budou zaslány potřebné platební údaje, poté provede platbu na účet provozovatele internetového obchodu.

Poštovnéna jeden balík činí u PPL 149,-- Kč včetně DPH. S dopravcem DPD a Geis 99,- Kč včetně DPH. Při nákupu v hodnotě nad 3000 Kč  je poštovné zdarma. Přepravce Geis platba přvodem předem a odběr výdejní místo Geis je 79,- Kč s DPH. Na zeminy, mulčovací kůry a hnojiva nad 50Kg se doprava zdarma nevztahuje.

2.Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.

Přepravu zásilek zajišťuje společnost PPL CZ , Professional Parcel Logistic a nyní nově i společností DPD a Geis.

Dopravné za zásilky nad 50 kg se kalkuluje individuálně. V těchto případech vás budeme kontaktovat a kalulovanou cenu za dopravu Vám zdělíme k odsouhlasení. Objednávka se stane závaznou až po Vašem souhlasu s cenou dopravy.


Doručení balíku:

- řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti

- zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den

- hmotnost balíku je omezena do 50 kg. Větší hmotnost dodávky dohodou.

- zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele

- cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)

 

Provozovatel webu, SUPCO Czech s.r.o., se sídlem Brněnská 128, IČ: 08141541, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím